Stiklų matinimas

Stiklų matinimas plėvele plačiai naudojamas bankuose, kavinėse, restoranuose, prekybos centruose, gydymo įstaigose, biuruose, namuose. Taip pat galima ,,matinė pertvara“ baseinuose, persirengimo ir dušo kabinose, pirtyse – kur ypač reikalingas privatumas. Populiariausia matinė plėvelė – balta. Ji puikiai praleidžia 81% šviesos, tuo pačiu neleisdama matyti kas vyksta patalpoje iš kitos stiklo pusės. Būtent todėl balta matinė plėvelė naudojama poliklinikose, laboratorijose ir kitose medicinos įstaigose.

Plačiai naudojama ir brangiųjų metalų imitacija, puikiai padedanti papuošti bet kokią patalpą, suteikiant jai originalumo bei modernumo. Didelę paklausą tarp vartotojų turi specialios dekoratyvinės plėvelės aukso arba sidabro ,,šerkšno“ spalvos. Jos padeda išsklaidant apšvietimą, pritemdyti patalpas bei sukurti privatumo pojūtį. Mėgstama ir juoda klasikinė spalva, kuri visais laikais išlieka madinga. Žinoma, norėdami prislopinti šalto stiklo blizgesį bei akcentuoti tam tikras interjero dalis, klientai renkasi iš matinių plėvelių gausos ir raudonas, žydras, mėlynas, žalias ir net rudas spalvas. Kartu matinės plėvelės atlieka ir apsaugines funkcijas, tuo atveju, jei stiklas dužo, jis nesubyra į šipulius, o sutrukęs lieka ant jų.

Ypatingai populiarus meninis stiklų matinimas – tai įvairių logotipų, ornamentų pjaustymas iš matinės plėvelės. Tokie raštai ant stiklo suteikia jūsų patalpai individualumo matinės plėvelės pagalba.

Teisingas langų matinimas – ilgaamžiškumo ir puikios išvaizdos garantas. Būtent todėl šį procesą turėtumėte patikėti profesionalams. Kartu galime pasiūlyti daugybę modernių, sertifikuotų ir aukštos kokybės plėvelių už prieinamą kainą.