Iškilūs polimeriniai lipdukai

Siūlome galimybę Jūsų prekės ženklui būti matomu ir išskirti produktus nuo kitų,  identifikuojant juos vis labiau populiarėjančiu būdu – iškiliais lipdukais.

Šie produktai puikiai tinka didinant vartotojų lojalumą ir išsiskiriant iš konkurentų. Iškilius lipdukus galima klijuoti ant gaminamos produkcijos, pavyzdiniams gaminiams, dalyvaujant parodose, tinka įteikti klientui kaip nedidelį suvenyrą.

polilogo

Bet kurį paprastą lipduką užliejus skaidriu polimero sluoksniu, lipdukas įgauna išskirtinių savybių

Vaizdas

Vaizdas tampa gyvesnis, solidesnis bei išryškėja logotipas

Ilgalaikis

Lipdukas tampa atsparus mechaniniam poveikiui - nesibraižo

Atsparumas

Lipdukas atsparus aplinkos poveikiui - nebijo šalčio, karščio, drėgmės

Kita

Lipdukas įgauna atsparumą įvairioms cheminėms medžiagoms

PANAUDOJIMAS

Iškilių polimerinių lilpdukų panaudojimo galimybės itin didelės, jie klijuojami:

ANT BALDŲ BEI ELEKTRONIKOS PRIETAISŲ

ANT TRANSPORTO PRIEMONIŲ

ANT VERSLO DOVANŲ, SUVENYRŲ

ANT MEDICINOS IR PRAMONĖS ĮRANGOS

ANT BUITINĖS TECHNIKOS

ANT ŠILDYMO, VĖDINIMO, VANDENTIEKIO, VALYMO ĮRENGINIŲ

Iškilius polimerinius lipdukus spaudžiame ant lipnios PVC plėvelės šilkografijos ar skaitmeniniu būdu.

Pagaminame per 4-5 darbo dienas. Gaminame įvairiais kiekiais. Kaina priklauso nuo lipdukų dydžio ir kiekio. Atliekame ir maketavimo darbus.

Iškilūs polimeriniai lipdukai yra inovatyvus ir išskirtinis būdas, kaip pridėti gyvybingumo, stiliaus ir individualumo į įvairias paviršius. Šie lipdukai yra pagaminti iš aukštos kokybės polimerinių medžiagų, kurios yra lankstūs, atsparūs ir ilgaamžiai, todėl jie yra tinkami naudoti ne tik vidaus, bet ir išorės aplinkose.

Vienas iš iškilųjų polimerinių lipdukų privalumų yra jų išskirtinis vaizdo efektas. Dėl specialios polimerinės medžiagos, šie lipdukai suteikia trimačio arba iškilusio vaizdo įspūdį, kuris pritraukia dėmesį ir suteikia unikalią vizualinę patirtį. Tai puikus būdas, kaip paryškinti sienų, grindų ar kitų paviršių grožį ir išskirtinumą.

Be to, iškilieji polimeriniai lipdukai yra lengvai pritaikomi ir montuojami. Jie gali būti sukurti pagal individualius kliento poreikius, įskaitant skirtingas formas, dydžius ir dizainus. Montavimas yra paprastas ir nekenkiantis aplinkai, nes lipdukai dažnai yra pašalinami be likučių ir nekenkdami paviršiams.

Šie lipdukai yra universalūs ir gali būti naudojami įvairiais tikslais. Jie yra puikus pasirinkimas dekoruoti vidaus patalpas, tokias kaip miegamuosius, svetainės ar virtuvės, suteikiant unikalią ir įdomią atmosferą. Taip pat jie yra tinkami naudoti viešosiose vietose, pavyzdžiui, verslo patalpose, parodų salėse arba prekybos centruose, pritraukiant klientų dėmesį ir suteikiant išskirtinį įspūdį.

Iškilieji polimeriniai lipdukai taip pat gali būti naudojami išorėje, pridėdant stiliaus ir unikalumo namo fasadui, automobilio dekoravimui ar netgi reklaminiams tikslams. Jų atsparumas aplinkos sąlygoms ir ilgaamžiškumas užtikrina, kad jie išliks gražūs ir efektyvūs ilgą laiką.

Galutinis iškilųjų polimerinių lipdukų privalumas yra jų įvairovė ir kūrybiškumas. Įvairūs dizainai, spalvos ir formos leidžia klientams išreikšti savo asmeninį stilių ir kūrybingumą, pritaikant lipdukus pagal savo skonį ir poreikius. Tai puikus būdas, kaip išryškinti savo individualumą ir suteikti gyvenamąją ar komercinę erdvę ypatingą išvaizdą.